Sybord

Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord
Sybord

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, lyrfot, 1800-tal, rotfaner, skuren dekor, låda i sargen, höjd ca 76, 57x40 cm

fanerskador

484053

2017-09-13