Sybord
2017-09-13
484053
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SYBORD, lyrfot, 1800-tal, rotfaner, skuren dekor, låda i sargen, höjd ca 76, 57x40 cm
fanerskador