Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LINDAU & LINDECRANTZ, "Plankan", stolar, 1 par, Lammhults, 1990-tal, metallfot, sits i metall, rygg i blålackerat laminerat trä, höjd ca 104 cm
Smärre slitage
484054
2017-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här