Lindau & Lindecrantz Plankan

Lindau & Lindecrantz Plankan
Lindau & Lindecrantz Plankan
Lindau & Lindecrantz Plankan
Lindau & Lindecrantz Plankan
Lindau & Lindecrantz Plankan
Lindau & Lindecrantz Plankan
Lindau & Lindecrantz Plankan
Lindau & Lindecrantz Plankan

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDAU & LINDECRANTZ, "Plankan", stolar, 1 par, Lammhults, 1990-tal, metallfot, sits i metall, rygg i blålackerat laminerat trä, höjd ca 104 cm

Smärre slitage

484054

2017-09-13