Joe Tilson färgetsning

Joe Tilson färgetsning
Joe Tilson färgetsning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOE TILSON (England, född 1928): Komposition, signerad och daterad Tilson 1982, numrerad 10/25, färgetsning, bladmått ca 54x45 cm

484059

2017-09-13