Stefan W Igelström oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEFAN W IGELSTRÖM (född 1953): "Princessans skatt en svart katt ljuv", monogramsignerad SWI, olja på duk, ca 25x31 cm

484061

2017-09-13