Matsalgrupp
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, rokokostil, rödmålad, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar med textilklädd sits, höjd bord ca 75, diameter 119, stolarnas sitthöjd 44 cm, iläggsskivor ca 50 cm vardera
Smärre slitage, smärre stötmärken
484066
2017-09-13