Matsalgrupp

Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp
Matsalgrupp

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr, 1900-tal, rokokostil, rödmålad, bestående av: matbord med 3 iläggsskivor, 6 stolar med textilklädd sits, höjd bord ca 75, diameter 119, stolarnas sitthöjd 44 cm, iläggsskivor ca 50 cm vardera

Smärre slitage, smärre stötmärken

484066

2017-09-13