Mats Ahlgren oljemålning
Valmis
2017-09-13
484068
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
MATS AHLGREN (född 1952): "Porträtt II", signerad Mats Ahlgren, olja på duk, 105x95 cm