Damarbetsbord sengustavianskt
Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
DAMARBETSBORD, omkring 1800, sengustaviansk, fanerade med mahogny, skuren dekor, skiva med intarisa dekor, 2 lådor, beslag och fothyllsor mässing, höjd ca 74, 59x39 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor
484073
2017-09-13