Bord sengustaviansk stil
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, omkring 1900, sengustaviansk stil, underrede i imitationsmåleri, bordsskiva klädd i bemålade kakelplattor, målningen föreställande Drottningholms Slott signerad E Seippel, höjd ca 75, 62x47 cm
Ytskador, färgbortfall
484086
2017-09-13