Vitrinskåp biedermeier

Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier
Vitrinskåp biedermeier

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BOKSKÅP, 1800-talets andra hälft, biedermeier, pyramidmahogny, höjd ca 178, 120x47 cm

Blekt, slitage, nyckel och lås saknas, en spegel invändigt skadad

484092

2017-09-13