Scroll Kina 1900-tal
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCROLL, tusch samt akvarell på siden, Kina, 1900-tal, bergslandskap med hus, kalligrafi och ett sigill, ca 105x40 cm
Proveniens: Från en privat svensk samling, inköpt på 1980-talet
Fläckar, hål, veck
484101
2017-09-21