Sidenmålning Kina 1900-tal

Sidenmålning Kina 1900-tal
Sidenmålning Kina 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDENMÅLNING, akvarell på siden, Kina, 1900-tal, fåglar vid vattenfall, ca 25x33 cm

Proveniens: Från en privat svensk samling, inköpt 1986

484118

2017-09-21