Vitrinskåp 1800-tal
Vollendet
2017-09-13
484119
| Höchstes Gebot | 4 000 SEK |
| Schätzwert | 5 000 SEK |
VITRINSKÅP, Holland 1800-tal, fanerat i mahogny med rika inläggningar i lönn, höjd 180, 108x40 cm, nyckel finns
fanerskador, lösa belsag medföljer