Vitrinskåp 1800-tal

Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal
Vitrinskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

VITRINSKÅP, Holland 1800-tal, fanerat i mahogny med rika inläggningar i lönn, höjd 180, 108x40 cm, nyckel finns

Zustandsbeschreibung

fanerskador, lösa belsag medföljer

484119

2017-09-13