Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
VITRINSKÅP, Holland 1800-tal, fanerat i mahogny med rika inläggningar i lönn, höjd 180, 108x40 cm, nyckel finns
Zustandsbeschreibung
fanerskador, lösa belsag medföljer
484119
2017-09-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner