Bords-/arbetslampa Art Deco

Bords-/arbetslampa Art Deco
Bords-/arbetslampa Art Deco
Bords-/arbetslampa Art Deco
Bords-/arbetslampa Art Deco
Bords-/arbetslampa Art Deco
Bords-/arbetslampa Art Deco

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDS-/ARBETSLAMPA, Art Deco, 1900-talets första hälft, förnicklad respektive svärtad metall, höjd ca 45 cm

Slitage, något bucklig skärm, ej funktionstestad

484120

2017-09-13