Garderober nyrokoko

Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko
Garderober nyrokoko

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GARDEROBER, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, fanerade med valnöt, invändigt med krokar, nertill med låda, höjd ca 168, 46x62 cm, nyckel finns

En nyckelskylt saknas, sliage

484128

2017-09-13