Theodor Lundberg gips

Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips
Theodor Lundberg gips

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

THEODOR LUNDBERG (1852-1926): Bellman, signerad och T. Lundberg, gips, höjd ca 45,5 cm

Slitage, skador, lös del medföljer

484133

2017-09-13