Brickbord

Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord
Brickbord

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRICKBORD, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad bricka i porslin, Rörstrand 1944, höjd 77, 85x64 cm

Slitage

484139

2017-09-13