Stolar 1900-talets mitt stapelbara

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STAPELBARA STOLAR, 8+1 st, 1900-talets mitt, björk, delvis märkta med metallbricka O. JONSSONS SNICKERIFABRIK ARBRÅ, sitthöjd ca 47 cm

Skador, bruksslitage

484158

2017-09-13