Prydnadskuddar 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PRYDNADSKUDDAR, 2 st, 1800-talets andra hälft, dekor av pärlbroderi, ca 53x53 resp 46x32 cm

Skador

484175

2017-09-13