Industribord

Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord
Industribord

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRIBORD, 1900-talets första hälft, grov konstruktion i trä, höjd ca 81, 144x77 cm

Enligt uppgift från Fridafors papperbruk

Kraftigt slitage, patina

484183

2017-09-13