Pyro servisdelar
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PYRO, servisdelar, 18 st., Gustavsberg, modell Pyro, 3 kärl för torrvaror, mölkkanna, 4 kryddkärl, såssnipa, karott, 5 uppläggningsfat, 3 formar, glasyr med brun dekor, höjd mellan ca 4-20 cm
Kaffeburken saknar lock, nagg förekommer, bruksslitage
484193
2017-09-13