Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FLIPPERSPEL, "Swords of Fury", Williams Electronics Games, 1988, höjd ca 187, 132x73 cm
Slitage, mindre skador, ej funktionstestat. Nyckel saknas
484222
2017-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här