Swords of Fury flipperspel

Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel
Swords of Fury  flipperspel

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

FLIPPERSPEL, "Swords of Fury", Williams Electronics Games, 1988, höjd ca 187, 132x73 cm

Slitage, mindre skador, ej funktionstestat. Nyckel saknas

484222

2017-09-13