Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AXEL LINDMAN (1848-1930): Vågor, monogramsignerad, A L-n 09, olja på duk på pannå, ca 19,5x29 cm
, möjligen Käringön
484224
2017-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här