stig

stig
stig
stig
stig

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Slottsbacken, signerad och daterad Stig Claesson 82, färgkrita på papper, 40x52 cm.

484231

2017-09-14