Ljusstakar empirestil

Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil
Ljusstakar empirestil

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets senare del empirestil, för 2 ljus vardera, kvinnofigurer, på stensockel, förgylld brons, höjd 46 cm

Socklar med smärre nagg

484236

2017-09-14