Ljusstakar 1800-talets mitt förgylld brons

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 28,5 cm

484239

2017-09-14