Tazzor

Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor
Tazzor

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAZZOR, 1 par, omkring 1900, svart sten med montage av förgylld brons, höjd 20 cm

Mindre nagg

484241

2017-09-14