Vedlår Karl Johan

Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan
Vedlår Karl Johan

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VEDLÅR, Karl Johan, 1800-talets början, fanerad med mahogny, beslag i mässing, skiva med i porfyrimitation, höjd ca 79, 73x50 cm

Renoverad och kompletterad, slitage

484247

2017-09-14