Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VEDLÅR, Karl Johan, 1800-talets början, fanerad med mahogny, beslag i mässing, skiva med i porfyrimitation, höjd ca 79, 73x50 cm
Renoverad och kompletterad, slitage
484247
2017-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här