Dryckeshorn nyrenässans

Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans
Dryckeshorn nyrenässans

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRYCKESHORN, 2 st, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, nysilver, nysilver, höjd ca 35 resp 51 cm

Lock och montering saknas, smärre sprickor o slitage, gravyr

484259

2017-09-14