Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DRYCKESHORN, 2 st, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, nysilver, nysilver, höjd ca 35 resp 51 cm
Lock och montering saknas, smärre sprickor o slitage, gravyr
484259
2017-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här