Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANNA MUNTHE NORSTEDT (1854-1936): Blomsterstilleben, signerad och daterad Anna Munthe Norstedt 1892, olja på pannå, 23x12,5 cm
484290
2017-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här