Anna Munthe-Norstedt, oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANNA MUNTHE NORSTEDT (1854-1936): Blomsterstilleben, signerad och daterad Anna Munthe Norstedt 1892, olja på pannå, 23x12,5 cm

484290

2017-09-14