Akvareller stockholmsmotiv

Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv
Akvareller stockholmsmotiv

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CLAES FRITHIOF LINDVALL (1869-1935): (2), akvareller, "Drottninggatan-Observatoriegatan", Sista styverns trappor, Stadsgården", signerade, ca 26x22, 23x26 cm

484308

2017-09-14