Akvareller stockholmsmotiv
2017-09-14
484308
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CLAES FRITHIOF LINDVALL (1869-1935): (2), akvareller, "Drottninggatan-Observatoriegatan", Sista styverns trappor, Stadsgården", signerade, ca 26x22, 23x26 cm