Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kopia efter Jocob Isaac van Ruisdael(1628-1682) "Solglimten", olja på duk ca 29x38 cm
Originalet hänger i Louvren, Paris
Krackeleringar, smärre färgbortfall
484341
2017-09-15