Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Kopia efter Jocob Isaac van Ruisdael(1628-1682) "Solglimten", olja på duk ca 29x38 cm

Originalet hänger i Louvren, Paris

Krackeleringar, smärre färgbortfall

484341

2017-09-15