Greta Falk Simon oljemålning

Greta Falk Simon oljemålning
Greta Falk Simon oljemålning
Greta Falk Simon oljemålning
Greta Falk Simon oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRETA FALK SIMON (1907-2005): (2), Stockholm resp. strandmotiv, signerade G-Falk Simon, olja på pannå, ca 22x29 cm

484344

2017-09-14