Bordsarmatur Luxus

Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus
Bordsarmatur Luxus

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, glas, Luxus, 1970-tal, etikettmärkt, grön skärm, total höjd ca 63 cm

Mynningen med nagg, lampfotens hals ej förankrad vid lampsockeln

484345

2017-09-14