Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1 par, String Seffle, 1900-talets andra hälft, valnöt, höjd ca 52, 67x48 cm

Slitage

484410

2017-09-14