Jean Bazaine färglitografi

Jean Bazaine färglitografi
Jean Bazaine färglitografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

JEAN BAZAINE (Frankrike, 1904-2001): Komposition, signerad Bazaine, 144/300, färglitografi, 23,5x15,5 cm

484504

2017-09-14