Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RÖRSTRAND, 1900-talets första hälft, fat i form av valross samt figurin i from av tax, porslin, fatets höjd 9, längd 18,5, figurinens höjd 12 cm
Tax med lagning på öra
484507
2017-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här