Rörstrand valross och tax

Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax
Rörstrand valross och tax

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RÖRSTRAND, 1900-talets första hälft, fat i form av valross samt figurin i from av tax, porslin, fatets höjd 9, längd 18,5, figurinens höjd 12 cm

Tax med lagning på öra

484507

2017-09-14