Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
VIKING, armbandsur, Sport, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, boetnr. 8409, cal 677, diameter 33,5 mm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
484530
2017-09-18