Renoma herrarmbandsur i stål

Renoma herrarmbandsur i stål
Renoma herrarmbandsur i stål
Renoma herrarmbandsur i stål
Renoma herrarmbandsur i stål
Renoma herrarmbandsur i stål
Renoma herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RENOMA, armbandsur, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, cal AS 1130, diameter 35 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage

484532

2017-09-19