Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RENOMA, armbandsur, stål, 1950-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, cal AS 1130, diameter 35 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bruksslitage
484532
2017-09-19
Gör en kostnadsfri värdering här