Gudmar Olovson, Gunnar Nilsson, Bengt Olson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUDMAR OLOVSON, GUNNAR NILSSON, BENGT OLSON: (3) Litografier, ur Svenska Klubbens i Paris Jubileums-album, signerade och numrerade 66/200, bladmått ca 65x50,

PROVENIENS
Jubileumsalbumet togs fram till Svenska klubbens i Paris 85-årsjubileum 1976. S

Fläckar, gulnader

484547

2017-09-14