Gudmar Olovson, Gunnar Nilsson, Bengt Olson
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUDMAR OLOVSON, GUNNAR NILSSON, BENGT OLSON: (3) Litografier, ur Svenska Klubbens i Paris Jubileums-album, signerade och numrerade 66/200, bladmått ca 65x50,
PROVENIENS
Jubileumsalbumet togs fram till Svenska klubbens i Paris 85-årsjubileum 1976. S
Fläckar, gulnader
484547
2017-09-14