Hutschenreuther Havdalah-tallrik

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JUDAICA, Havdalah-tallrik, 1900-talets första hälft, Hutschenreuther, bemålad dekor, porslin, diameter 24 cm

Brukslitage

484549

2017-09-14