Bord

Bord
Bord
Bord
Bord

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, med två utdragsskivor 1900-tal, barockstil, vitmålade, höjd 75-77, 115x145-265 cm

senare bemålat, slitage

484556

2017-09-14