Kikare Carl Zeiss Svenska försvarsmakten

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KIKARE, handmodell, Carl Zeiss, 6x30B, 1900-talets andra hälft, kronmärkt för Svenska försvarsmakten, numrerad 624111, rem i läder med tillbehörsväska

Ögondamasker delvis med bortfall, tillbehörsväska saknar innehåll

484558

2017-09-14