Skuplturer
Closed
2017-09-14
484578
| Sold for | 4 400 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
SKULPTURER, 2 st., 1900-tal, skuret trä, patinerade, i form av putti, höjd ca 58 cm
Slitage, lagningar