Skuplturer

Skuplturer
Skuplturer
Skuplturer
Skuplturer
Skuplturer
Skuplturer

Klubbat för:

4 400 SEK

2 500 SEK

SKULPTURER, 2 st., 1900-tal, skuret trä, patinerade, i form av putti, höjd ca 58 cm

Slitage, lagningar

484578

2017-09-14