Tenn Stockholm 1700-tal

Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal
Tenn Stockholm 1700-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, tenn, 1700-tal, senbarock, Magnus Söderberg (1716-1748/67), Stockholm 1721, spegeln med hamrad dekor, fyrstämplat, diameter ca 36 cm

Slitage, repor, stötskador

484579

2017-09-14